SPOOL - CONTRACT SEWING 

Działamy na rynku jako szwalnia usługowa już ponad 25 lat. Nasza siedziba oraz zakład produkcyjny znajduje się w Łodzi. Długoletnia tradycja, nowoczesny park maszynowy oraz elastyczne podejście do Klienta, sprawia, że jesteśmy w stanie wykonać produkty o najwyższej jakości spełniające każde oczekiwania. Długoletnia tradycja, nowoczesny park maszynowy oraz elastyczne podejście do Klienta, sprawia, że jesteśmy w stanie wykonać produkty o najwyższej jakości spełniające każde oczekiwania.

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA

Zajmujemy się produkcją odzieży od A do Z. Klient dostarczając nam szkic swojego projektu, otrzymuje od nas gotowy produkt. W naszej realizujemy każdy z etapów produkcji, włącznie z nanoszeniem nadruków, obrandowaniem oraz pakowaniem. 

WŁASNA DZIEWIARNIA

WŁASNA DZIEWIARNIA

Jesteśmy producentem dzianin, a w naszej ofercie znajdziecie Państwo szereg gotowych wzorów. Na życzenie klienta jesteśmy w stanie wyprodukować dzianinę o odpowiednich parametrach oraz kolorze. Specjalizujemy się w dzianinach sportowych.

Terminowosc

TERMINOWOŚĆ

Wiemy jak ważne są terminy w branży odzieżowej, dlatego trzymanie się planu jest dla nas priorytetem. Jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi klientami, którzy mogą być spokojni, że otrzymają swoje produkty w określonym czasie. 

SPRZEDAŻ DZIANIN

Korzystamy tylko z najlepszych wyrobów, własnej produkcji, dlatego zainwestowaliśmy we własną dziewiarnię. Możemy wyprodukować dla państwa dowolną dzianinę, a następnie stworzyć  docelowy produkt.

Kompleksowa produkcja odzieży

DZIEWIARNIA

DZIEWIARNIA

Od ponad 25. lat produkujemy najwyższej jakości dzianiny bawełniane, dzianiny poliestrowe, dzianiny mieszane a także dzianiny ekologiczne.  jakości Słuzymy profesjonalną pomocą przy doborze odpowiedniego materiału do twojego produktu.

WZORCOWNIA

WZORCOWNIA

Nasza wzorcownia opracuje projekt gotowy do wykroju, zarówno w formie fizycznej i elektronicznej. Konstrukcję stopniujemy zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. 

KROJOWNIA

KROJOWNIA

W pełni zautomatyzowana krojownia gwarantuje wysoką jakość i pełną powtarzalność krojenia. Szycie odzieży oparte na takich wykrojach jest bardziej precyzyjne, a jej produkcja tańsza z uwagi na wyeliminowanie strat materiałowych.

SZWALNIA

SZWALNIA

Firma SPOOL zajmuje się szyciem kontraktowym. Mamy bardzo liczny zespół, dzięki czemu możemy podjąć się wielonakładowych projektów i mieć pewność, że wykonamy je w ustalonym terminie. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz umiejętności wykwalifikowanych pracowników pozwalają szyć odzież najwyższej jakości.

 

Posiadamy nowoczesny i rozbudowany park maszynowy. Na wyposażenie naszej szwalni składają się m. in.:

  • maszyny do szycia takie jak renderki, stebnówki, overlocki oraz dwuigły
  • Maszyny do szwów płaskich - autolapy
  • Maszyny specjalistyczne - gumiarki, lamowarki, guzikarki i dziurkarki

Jesteśmy także w posiadaniu najnowszego w pełni zautomatyzowanego cuttera firmy Kuris, co gwarantuje wysoką jakość oraz szybkość krojenia. W procesie lagowania i krojenia warstw materiałów biorą udział jedynie wykwalifikowani pracownicy z wieloletnim stażem. Dzięki temu również cała produkcja odzieży przebiega szybciej i sprawniej, a efektem jest fachowe i pozbawione błędów rozkrawanie warstw materiałów.